Vtip od IZZIHO

4. září 2010 v 14:15 | RebeCca_Rawr |  Doga
Vtip jsem čerpala ze stránek autora knihy "XX let Dogové závislosti" Martina Špuláka.
http://www.spulak.cz


I druhý den mého pracovního pobytu na třineckém festivalu Noc plná hvězd přinesl zdařilý fór. Tentokrát mi jej přednesl s nádherným moravským přízvukem Izzi, zpěvák a kytarista kapely Doga. Zde je:
Pan Novák jde na operaci slepého střeva a primář mu před zásahem říká: "Nebojte se, pane Nováku, nic to není. Bude to hotové během deseti minut a na břiše vám zůstane malinkatá jizva, spíš jen takový bodík. Ale měl bych k vám jednu prosbičku. Nevadilo by vám, kdybych s sebou vzal na sál mladé mediky, aby mohli tu operaci sledovat a něco se přiučit?"
"Nevadí, pane primáři. Jen aby to dobře dopadlo," na to pan Novák.
"Spolehněte se," uklidní ho primář.
Po operaci se pan Novák vzbudí a kouká - na břiše opravdu malá jizva, ale navíc noha v píči (teď cituji Izziho, znamená to, že Novák neměl nohu). Vyděsí se, zavolá primáře a křičí na něho: " Pane primáři, kurva, říkal jste, že mi po té operaci zbude jen malinkatá jizvička, a místo toho noha v píči."
Pan primář se usměje a říká: "To máte tak, pane Nováku. Mladým medikům se operace slepého střeva velmi líbila a tak dlouho tleskali, že jsem pro velký úspěch něco málo přidal."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gta 5 cheats gta 5 cheats | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 9:21 | Reagovat

This post is very good for us. It has got a lot of benefit from us.I hope that you will be writing this post again.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama