Jak bylo dnes

1. září 2010 v 15:44 | Weřuška |  ...den za dnem
Ve škole.. Ale to je zbytečné psát ;)
Bylo to takový, mno normální, čekala jsem to horší. Ráno budíček 6:05, vztala jsem hned při prvním budíku-což se divím :D Nasnídala jsem se, vzala si prášky, odebrala jsem se do koupelny a v 6:47 jsem byla hotová. Vyfénovala jsem si mokré ryfle a v 7:00 jsem šla raději na zastávku, i přes to, že jel autobus 7:12. Po cestě jsem potkala děcka z vesnice, který přejíždí do druhé vesnice a ujistila se, že mi to neujelo :D ..naštěstí... Chvíli jsem tam v tý zimě čekala, dojel autobus, naštěstí jsem si sedla. Byl uplně narvanej! Když jsem vyšla v Brně z hlavní budovy, polil mě opět přítel strach :D Při čekání na šalinu jsem potkala spolužačku Gábi a jely jsme spolu :) Celou cestu mě ujišťovala, že ve třídě nikdo nebude a že stihneme místa vzadu.
foto-weronika.blog.cz

Bohužel! :D Přijdeme tam a třída poloplná!! Na místě, kde loni seděla moje letošní spolusedící-Monča seděla neznámá blonďatá holka, usoudili jsme, že k nám propadla. A tak jsme se s Mončou odsunuly do druhé lavice napravo :( Šárka s Gábi šly před nás :) Dvě hodiny ve škole se dají přežít a pak už jsme jeli domů :)
Bylo nádherné být doma ve 12:00 :D Zajít si do obchodu a koupit barevný kuličky! Mňam!!
Když mám čas, není učení a naši nejsou doma, využila jsem ho k prohlížení fotek na humanart; nějakých článku na druhém blogu-foto-weronika.blog.cz; doplnění fotek na můj FB; doplnění fotek na mé stránce s fotkama na FB a teď píšu tento článek :) Půjdu si asi uvařit další čaj a spát, jelikož mám pocit, jako bych měla teplotu a jsem unavená. Grrr nevím z čeho, když jsem tam dnes byla takovou chvíli :-/ Během týdne Vám sem hodím, ten nás úúúžasnej rozvrh... :/

Zatím se mějte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama