28.7.2010-Návštěva lékaře

28. července 2010 v 20:07 | Veronika |  ...den za dnem
..Vlastně lékařky :) Ale to je jedno, že? Čekala jsem, že mi alespoň vezme ranní moč, ale nic. Poslala mě k jinému lékaři, kam jsem objednaná zítra, budou mi dělat ultrazvuk a rozhodne se, jestli mám cistu na levé ledvině, nebo ne (v to doufám!!).
Cestou jsme se stavili za mámou v práci :)
Potom jsme jeli do Brna pro mulčovací kůru do Hypernovy, měli ji za poloviční ceny, takže všichni lidi bláznili a skoro nekupovali nic jiného. Jeden pán si s tím snad bude stlát postel, měl plné auto zaskládané jen mulčovací kůrou, vypadalo to vtipně. :D Mít u sebe foťák, hned ho fotím. Ty pytle tam cpal i okýnkem :D
Mno... Ale pak jsme šli s tátou na nákup do Hypernovy, pokoupili jsme co jsme potřebovali a já si vzala balík Frisca ♥ Bylo ve slevě, tak jsem si to dopřála :) Teda, táta :)
U poklady byl před náma takovej starší pán a dal mi malou kartičku, na který bylo, že máme 50% slevy na pizzu. Tu stejnou kartičku jsme dostali taky :D Takže jsme jednu pizzu zaplatili a druhá byla jakoby grátis :P
Mno a pak jsme jeli domů a po cestě zase za mámou :)
Vešla jsem za ní a říkám: ,,Rozvoz pizzy" :P

Mno a teď už se asi pomalu začnu chystat spát, ať ráno vztahu a nějak odjedu za doktorem :) hlavně doufám, že mi nic nenajde!

Dobrou :)
weri.blog.cz
(Dokonalý Frisco ♥ ..Moje fotka)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama